Tęsknimy!

Kochani,

zdecydowanie nadszedł już czas na ponowne powitanie i całkiem nowy początek 😉
Ten przedziwny pandemiczny rok spowodował zatrzymanie, wycofanie z działalności i zawieszenie naszej relacji, ale najwyższy czas się reaktywować i wznowić, a przynajmniej ożywić nasze stosunki.
Po pierwsze chcemy donieść, że trwamy! I mamy głowy pełne pomysłów, a serca przepełnione nadzieją na podróżnicze jutro. Poza tym, a może przede wszystkim, szaleńczo za Wami tęsknimy i tęsknimy za MIEJSCAMI i chcemy do nich powrócić jak najszybciej. I móc prowadzić swoje zawodowe działania i konstruować plany na kolejne wyjazdy, jak dawniej. Nasi partnerzy w świecie (w Indiach, Nepalu, Gruzji, Armenii, Uzbekistanie) podzielają owe pragnienia, mniej lub bardziej nadszarpnięci przetrwali ten trudny czas, są chętni i gotowi by podjąć nowe wyzwania. Także nasza MIEJSCOWA rodzina ponownie łączy siły.
Pisząc poniższy post chcemy zapytać, co u Was?
Jak Wam minęły miesiące zagrożenia i lockdownów, czas uziemienia, home officów, ograniczonych wyjazdów, domowych pieleszy i odkrywania lokalnych atrakcji.
Czy macie ochotę na dalekie wyjazdy? Czy nadal jesteście zainteresowani Azją? Czy może preferujecie bliższe destynacje?
Chcemy zapytać, czy możemy na Was liczyć, czy wciąż macie apetyt na niespieszne podróże w stylu jaki Wam oferujemy? Czy też za nami tęskniliście??
Na stronie www.miejsca.net.pl umieściłyśmy nowe zdjęcia i odświeżyłyśmy programy na niektóre nasze wycieczki. Mamy też pomysły na nowe. Planujemy wielkie otwarcie na 2022 rok.
Potrzebujemy jedynie od Was informacji zwrotnej!
Także piszcie do nas.
Zdajemy sobie sprawę, że przedłużające się lockdowny w Azji Południowej nie wpływają korzystnie na planowanie wyjazdów w najbliższym czasie do Indii czy Nepalu. Chcemy jedynie zaznaczyć, że przekaz medialny dotyczący sytuacji tamże jest dużo gorszy niż sytuacja faktyczna. Jesteśmy w stałym kontakcie z bliskimi z Indii i Nepalu, z ich opisów sytuacja wygląda w zasadzie podobnie jak u nas, w nieco spowolnionym tempie, ale życie toczy się dalej. My bardzo chciałybyśmy móc ponownie aktywnie w tym życiu uczestniczyć. Do czego i Was zachęcamy.
Działając zgodnie z potrzebą chwili otwieramy się na nowe i dostępne. Zresztą już od dawna planowane trasy.
Do wachlarza naszych MIEJSC dołączamy ukochaną Turcję.
Obecnie pracujemy nad dwiema nowymi trasami właśnie do Turcji. Już za moment będziemy gotowe, żeby zaprosić Was na włóczęgę na turecki wschód i wędrówki po Kapadocji. Jak tylko programy będą gotowe umieścimy je na naszej stronie i na facebooku.
Zerknijcie na stronę MIEJSC, poczytajcie inne wpisy na blogu, bądźcie z nami.
A jeśli znajdziecie wolną chwilę dajcie nam znać, jakie trasy by Was obecnie interesowały. I czy macie jakieś konkretne terminy wojaży na myśli.
Piszcie do nas lub dzwońcie.

ściskamy Was mocno,

Beata i Iwona
Wasze MIEJSCA