Witajcie na naszym blogu!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na bloga MIEJSC.

Na naszej stronie internetowej w zakładce „o nas” możecie się dowiedzieć kim jesteśmy, jaką wyznajemy filozofię, czy jakie mamy doświadczenie, motywacje i cele. A opis proponowanych programów i tras przybliża bliskie nam rejony i okoliczności, w jakich lubimy podróżować.

Uznałyśmy jednak, że chcemy też na bieżąco rozwijać i dzielić się z Wami treściami, które są dla nas istotne i ciekawe.

Zasadniczo będą one oczywiście dotyczyć naszych ulubionych miejsc, które dobrze znamy, i które nie przestają nas fascynować. Mamy szczęście bywać w nich zawodowo i prywatnie, nieustannie odbywamy też do nich podróże mentalne za pośrednictwem relacji bliskich przyjaciół, książek, filmów, czerpiemy z inspiracji innych podróżników. Mamy zamiar skupić się głównie na Indiach, Nepalu czy Turcji, które stały się naszym pierwszym wyjazdowym domem. Więź z tymi krajami budowałyśmy przez lata studiów, a potem również, a może przede wszystkim, poprzez bezpośredni i regularny kontakt. Nie zabraknie też oczywiście Kaukazu i Uzbekistanu! Stopniowo planujemy wprowadzać nowe kierunki, nasze odkrycia i wszystko to, co uznamy za warte udostępnienia i pokazania Wam.

Będzie nam miło, jeśli zechcecie nam w tym towarzyszyć.

Mocno wierzymy, że ze względu na chwilowo utrudnione przemieszczanie się po naszej planecie, konieczne jest docieranie do różnych jej zakątków i pozostawanie z nimi w kontakcie na wszelkie inne sposoby. Dzięki temu możemy lepiej rozumieć świat, którego przecież wszyscy jesteśmy częścią.

Zapraszamy!

Iwona Szelezińska
Beata Rowińska